POWIADOMIENIA
UROBOROS vs. j-labs

Na skróty:
AKTYWNOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW RANKING DRUŻYN MIEJSCA


O Grze
ILOŚĆ GRACZY:

AKTYWNOŚĆ
GRACZY:


RANKING DRUŻYN :


Agenci!

Waszą misją jest zdobycie hasła i włamanie się do systemu Uroborosa.

Hasło Uroboros

Hasło składa się z 5 elementów. Musicie zebrać wszystkie 5 elementów hasła.
Lokacji, w których możecie zdobyć element hasła jest 10, ale hasło składa się z 5 części. Każdy element hasła może być znaleziony w 2 różnych lokacjach.
Odwiedzenie jak największej ilości lokacji pozwoli Wam zebrać więcej punktów rankingowych i da Wam przewagę na innymi grupami operacyjnymi.

Zadania i Punkty Rankingowe

Aby zdobyć elementy hasła musicie wykonać serie zadań umieszczonych w lokacjach na terenie Krakowa.
Za każde wykonane zadanie otrzymacie kod na punkty rankingowe do wpisania w aplikacji.
Grupa, która zbierze największą liczbę punktów w rankingu będzie miała pierwszeństwo w próbie włamania się do systemu Uroboros.
Jeśli hasło Uroboros będzie poprawne i grupa włamie się do systemu Uroboros, będzie mogła zadecydować o przyszłości Internetu i wygra grę.
Jeśli hasło Uroboros będzie niepoprawne, kolejna grupa z rankingu będzie mogła spróbować wpisać hasło i tak dalej.
W czasie gry możecie śledzić waszą pozycję w rankingu w zakładce "Ranking".

Mapa

Wszystkie lokacje, w których możecie zdobyć elementy hasła Uroboros, zaznaczone są na mapie w aplikacji. W opisach lokacji znajdziecie dokładne wskazówki jak do nich trafić, kogo w nich spotkacie i który element hasła Uroboros możecie zebrać.

Lokacja, od której musicie zacząć oznaczona jest w instrukcjach, które dostaliście. Kolejne lokacje możecie odwiedzić w dowolnej kolejności.

W części lokacji spotkacie agenta związanego z Uroborosem, w innych lokacjach znajdziecie linki bit.ly, pod którymi znajdziecie zadania do wykonania.Powodzenie Agneci!

(W przypadku pytań dzwońcie pod numer: +48 600 388 083)

JAK GRAĆ?

To fight back UROBOROS. Or not.

NAGRODY:

Peaceful LifeAktywność użytkowników

Gracz Bazookaqwe dołączył do gry UROBOROS vs. j-labs 19 Lipca o 16:56
Gracz Cannonqwe dołączył do gry UROBOROS vs. j-labs 18 Lipca o 19:06
Gracz Bulletqwe dołączył do gry UROBOROS vs. j-labs 18 Lipca o 19:05
Gracz Hornetqwe dołączył do gry UROBOROS vs. j-labs 18 Lipca o 19:05
Gracz Venomqwe dołączył do gry UROBOROS vs. j-labs 18 Lipca o 19:04
Gracz Ajaxqwe dołączył do gry UROBOROS vs. j-labs 18 Lipca o 18:59
pokaż wcześniejsze

Miejsca

Kari Mata

HASŁO UROBOROSA – ELEMENT 2 Kari Mata - prawnuczka Maty Hari. Służby całego świata próbują ją zwerbować do pracy szpiegowskiej, jednak ona chce prowadzić spokojne życie. Kilka dni temu jedna z agencji znów podjęła próbę zwerbowania Kari Maty. Kari Mata dostała anonimową wiadomość ze zdjęciem na którym może być miejsce ukrycia kodu Uroboros. Dziewczyna nie chce mieć nic wspólnego z żadnymi aferami szpiegowskimi i chce jak najszybciej pozbyć się zdjęcia. Pośpieszcie się i przejmijcie element hasła zanim zrobi to wasza konkurencja.
Warszawa, Park Praski duży napis ZOO
POLSKA

Mona Dotcom

HASŁO UROBOROSA – ELEMENT 1 Mona Dotcom - żona Kim Dotcoma, twórcy pirackiego portalu Megaupload. Pokłóciła się z mężem i żeby zrobić mu na złość wykradła z jego serwerów tajne kody. Teraz sprzedaje te kody agentom służb specjalnych z całego świata. W tej chwili czeka na kogoś w Parku Fontann. Musicie dyskretnie zebrać się w koło Mony, zrobić sztuczny tłok i ukraść jej z torebki tajny kod tak, żeby się nie zorientowała. Uważajcie bo w koło czekają ochroniarze Mony, nie możecie wzbudzić żadnych podejrzeń.
Warszawa, Róg ul. Rybaki i ul. Kościelnej Park Fontann
POLSKA

CIA Kiejkuty

HASŁO UROBOROSA – ELEMENT 3 Joanna Smith - Agentka CIA z tajnej bazy w Kiejkutach (woj. Warmińsko - Mazurskie). Niestety jakiś czas temu w nocy zasnęła na służbie i ktoś ukradł z bazy jeden z elementów hasła Uroborosa. Element hasła został wykorzystany do manipulowania wynikami wyborów prezydenckich na całym świecie. Ataku dokonano z Warszawy. Jedyny ślad jakim dysponuje Smith to odcisk buta złodzieja. Pomóżcie jej zlokalizować miejsce ukrycia kodu. Zyskacie jej zaufanie witając ją słowami "Make America Great Again!"
Warszawa, Muszla Praska
POLSKA

Blade Runner

HASŁO UROBOROSA – ELEMENT 4 J. F. Sebastian - psycholog, specjalista od psychologii snu i sztucznej inteligencji. Jakiś czas temu zgłosił się do niego jeden z twórców projektu UROBOROS narzekając na problemy ze snem. J.F. Sebastian poddał go badaniu pozwalającemu odczytać marzenia senne. Zaraz po badaniu człowiek zniknął i Sebastian nigdy więcej go nie widział. Spróbujcie się dowiedzieć co śniło się twórcy systemu sztucznej inteligencji "UROBOROS". Metoda odczytywania snów jest nowa i ciągle tajna, dlatego musicie zdobyć zaufanie Sebastiana. Sebastian udostępni wyniki badania tylko kolegom psychologom ze Szpitala Praskiego. Żeby zdobyć jego zaufanie musicie przywitać go słowami “Gaudeamus igitur”. Pamiętajcie, Sebastian nie może dowiedzieć się kim tak na prawdę jesteście, więc udawajcie profesjonalistów.
Warszawa, mały park przed Szpitalem Praskim
POLSKA

MI6 - Boże chroń Królową

HASŁO UROBOROSA – ELEMENT 5 Agent 0,7 L - Zawsze chciał być jak James Bond. Po obejrzeniu Skyfall, w którym na początku postrzelony i oficjalnie uznany za zmarłego Bond znika, aby spędzić resztę życia na upijaniu się w egzotycznym raju, 0,7L postanowił zrobić tak samo. Strzelił sam do siebie, zadzwonił do przełożonych informując ich, że zginął na służbie i wyruszył w podróż tak daleką na jaką pozwalały mu fundusze. Nie zarabiał zbyt wiele, był kiepskim agentem. Po przybyciu na lotnisko okazało się, że pieniędzy starczyło na podróż do Warszawy. Od przylotu na miejsce ciągle pije jak na 0,7L przystało. Pewnego dnia wpadł na ślad wielkiej afery. W drodze do monopolowego zatoczył się na idącego drugą stroną ulicy mężczyznę. W wyniku zderzenia mężczyzna upuścił karteczkę z zapisanym jakimś hasłem i dziwnym rysunkiem na odwrocie - wężem zjadającym swój ogon. "Głupi wąż" pomyślał 0,7 L, "nie wie, że zjada sam siebie. Jak dojdzie do głowy to będzie wielka afera". Przez chwilę 0,7L myślał, że będzie mógł wrócić w wielkim stylu jak Bond w Skyfall, ale przestraszył się, że przy pierwszej okazji zdradzi tajemnicę, więc prewencyjnie postanowił się upić. Niestety kasa na alkohol szybko się kończy. Pomóżcie 0,7L, może da Wam element hasła Uroborosa. 0,7L teraz siedzi na schodach przy Wiśle. 0,7 L zacznie z Wami rozmawiać jeśli przywitacie go słowami „Boże chroń Królową”.
Warszawa, schody nad Wisłą obok Green Cafe Nero
POLSKA

Edward Snowden

HASŁO UROBOROSA – ELEMENT 1 W czasie pracy w firmie Booz Allen Hamilton, Edward Snowden wykradł dokumenty dotyczące tego co wydawało się być największą z dotychczasowych tajemnic NSA - element hasła związany z projektem UROBOROS. Snowden zapisał zakodowany element hasła na jednej z kartek leżących na jego biurku. Jeden ze współpracowników Snowdena, podejrzewając jego zdradę, ukradkiem zrobił zdjęcie zabałaganionego biurka. Spróbujcie znaleźć tajną wiadomość oraz klucz do szyfru, jakim została zapisana. Odpowiedź wyślijcie SMSem pod nr +48 600 388 083 - w odpowiedzi dostaniecie element hasła Uroboros i kod na punkty. Snowdena ostatnio widziano w pobliżu Mostu Śląsko-Dąbrowskiego.
Warszawa, pod mostem Śląsko-Dąbrowskim od strony ul. Wybrzeże Helskie
POLSKA

Picture Recognition

HASŁO UROBOROSA – ELEMENT 3 Ukraińska Agencja Wywiadu kupiła na czarnym rynku jeden z elementów hasła Uroborosa. Zabezpieczyła go eksperymentalnym systemem rozpoznawania obrazu. W systemie teraz jest tylko jedno zdjęcie idealnie oddające złoty podział, który jest kluczowy w tej technologii. Waszym zadaniem jest jak najdokładniejsze odwzorowanie sceny ze zdjęcia i wysłanie go MMS pod numer 600 388 083. W odpowiedzi dostaniecie element hasła do Uroborosa i kod do naliczenia punktów. Link do zdjęcia ze złotym podziałem znajdziecie na dokumencie, który jeden z agentów ostatnio zgubił w czasie wycieczki do Warszawy. Siedział wtedy przy pomniku M. Skłodowskiej Curie i rozmyślał o wpływie radu i polonu na dzieje ludzkości.
Warszawa, ul. Kościelna obok pomnika M. Skłodowskiej Curie
POLSKA

Kim Un Yest

HASŁO UROBOROSA – ELEMENT 5 Jedną z najbardziej strzeżonych tajemnic Korei Północnej jest fakt, że Kim Dzong Un ma starszego brata - Kim Un Yest, który jest... niezbyt inteligentnym hazardzistą. W zeszłym miesiącu Kim Un Yest przegrał w Kasynie w Monaco sumę równą 70% PKB Korei Północnej (każdy może mieć niefart czasami), po czym uciekł przed zemstą młodszego brata do Warszawy i przerzucił się na obstawianie wyników meczy piłkarskich. Spróbujcie wykorzystać jego słabość do hazardu, a może zdradzi wam jedną z tajemnic, które podobno udało mu się wykraść bratu tuż przed wyjazdem. Kim Un Yest właśnie czeka na kolejnych zawodników przy Moście Śląsko Dąbrowskim.
Warszawa, Bulwar Gen. Pattona przy moście Śląsko Dąbrowskim
POLSKA

SCIENTOLOGY

HASŁO UROBOROSA – ELEMENT 2 Scjentolodzy - oni znają całą prawdę i wiedzą, że już niedługo Uroboros przejmie kontrolę nad światem, dlatego od dłuższego czasu przygotowują się do opuszczenia Ziemi. Scjentolodzy wymieniają miedzy sobą ważne informacje publikując ulotki propagandowe. Ponieważ jednym z haseł Scjentologów jest "in der Ruhe liegt die Kraft" (niem. tylko spokój może nas uratować), Scjentolodzy zostawiają swoje ulotki w barach i restauracjach serwujących piwa kraftowe. Odnajdźcie właściwy lokal i przekonajcie barmana, żeby dał Wam ulotkę.
Warszawa, Nowomiejska Same Krafty (tylko które?)
POLSKA

GRU

HASŁO UROBOROSA – ELEMENT 4 Zamiejscowa placówka GRU w Warszawie. Udziela informacji do godziny. 19.00 - pospieszcie się. Wiktor Suworow (właśc. Władimir Bogdanowicz Riezun) - były oficer armii czerwonej i radzieckiego wywiadu wojskowego GRU. Pełnił służbę w dyplomatycznej rezydenturze GRU w Genewie. To właśnie podczas pobytu w Genewie zwerbował jednego z inżynierów CERN, gdzie testowano możliwości obliczeniowe Uroborosa. Wiktorowi udało się wykraść jeden z elementów hasła dających dostęp do Uroborosa. Wiktor chce przekazać tajny kod do centrali GRU. Zostawił kopertę z kodem w Informacji Turystycznej przy barze "Caffe Nero" - nieoficjalnej placówce GRU w Warszawie. Musicie podać się za agentów GRU i poprosić barmana o kod. Uważajcie bo GRU chroniąc tajne informacje wykorzystuje różne łamigłówki. Nie pomylcie się rozwiązując zadanie. Barman zacznie z Wami rozmawiać tylko jeśli przywitacie go hasłem “Pust wsiegda budiet sołnce”
Warszawa, Informacja Turystyczna Caffe Nero - o 19.00 element hasła zostanie przesłany do Moskwy i nie będzie już dostępny. bulwar Karskiego
POLSKA

FAQ
Polityka Prywatności
Polityka Przeciwdziałania Nadużyciom
Regulamin Platformy
Kontakt:
Korzystasz z naszych kart pre-paid (VISA)? Masz pytanie? Skontaktuj się z infolinią banku: 22 692 24 39. Numer na infolinię banku a także data ważności znajduje się bezpośrednio na karcie. Saldo karty można sprawdzić tutaj.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!


gOffline – copyright © 2011 – 2019